Sa oled siin

Tootmine

Loomalautade seadmete tootmisega alustasime 2003. aastal. 5 aastat hiljem kolisime juba suuremasse hoonesse, kus tegutseme tänaseni. Toodame seadmeid ca 8000-10000 loomale ehk 30-40 farmile aastas.

Meie tootmismeeskond koosneb meistrist, keevitajatest ja lukkseppadest, kokku 5 töötajat. Tootmine toimub vastavalt kliendi kinnitatud joonistele, arvestades kehtivaid standardeid ning nõudeid. Toormaterjali tarnime pikaajalistelt partneritelt, kellel on sertifitseeritud materjalid ja tagatud tarnekindlus.

Tootmises kasutame tänapäevaseid seadmeid nagu lintsaage, puur-, painutus- ja augustuspinke. 2014. aastal vahetasime välja iganenunud torupainutuspingi täisautomaatse CNC juhtimisega seadme vastu. Arvutijuhtimisel töötav tootmispink tagab täpsuse ja  kiirema tarneaja. Tänu sellele seadmele oleme võimelised tootmismahtusid vajadusel oluliselt suurendama.

Tootmisprotsess algab projektist ja tootmisjoonistest. Kasutame lautade projekteerimisel kaasaegseid programme, mille abil loome joonise, kus on peal meie poolt pakutavad seadmed. Tootmisesse edastatakse hiljem 3D joonised töösse minevate toodetega.

Tootmisel keskendume standardsetele toodetele, et läbi selle tagada stabiilset toodete kvaliteeti, kuid oleme paindlikud ning tegeleme ka tootearendusega vastavalt kliendi soovidele. Meie standardtoodeteks on asemete vahepiirded e. kaared, väravad, aiad, postid ja kogu vajaminev klambrite kogum. Lisaks sellel toodame igapäevaselt skreepereid ja detaile lägasüsteemidele nagu näiteks mastid, torud, nelikud, tagasilöögiklapid jpm.

Paigaldusvalmis detailid pakime nii, et objektil lahtipakkimine oleks võimalikult lihtne, loogiline ja võimaldaks tõrgeteta paigaldust, mis on eriti oluline, kui klient paigaldab seadmed ise.