Sa oled siin

Montaaž

Meie paigaldusmeeskond koosneb montaažijuhist, objektijuhist ja montaažimeestest. Montaažitöös osalevad igapäevaselt 4 töötajat, kellele lisanduvad suuremahulisemate projektide juures 20-30 lepingulist alltöövõtjat. Kõik paigaldusega tegelevad inimesed on läbinud tootekoolituse, mille käigus omandanud teadmiste abil paigaldatakse seadmed vastavalt nõuetele ja paigalduseeskirjadele.

Seadmete paigalduse teostame vastavalt kliendiga kokkulepitud montaažijoonistele. Tööde käigus veendume, et teostame töid vastavalt kokkulepetele ja kliendi soovidele. Meie jaoks on väga oluline kinni pidada eelnevalt kokkulepitud ajagraafikust.

Tänu pikaajaliste motaažitöötajate kogemustele, alates 2003. aastast, saame klientidele pakkuda tööde teostamisel parimat kvaliteeti. Olemasolev paigaldusmeeskond tagab operatiivsuse ja klientide erisoovide kiire täitmise üle terve Eesti. Väiksesemahuliste tööde puhul toob montaažimeeskond ise kauba kohale ja paigaldab selle. Meie montaažibussid on varustatud kaasaegsete tööriistade ja seadmetega, et erinevates olukordades toime tulla. Objekti lõppedes teeme kliendile ülevaatliku ja informatiivse koolituse seadmetega töötamiseks.