Sa oled siin

Ladu

2013. aastal valmis meil täiesti uus ja eraldiseisev ühekorruseline laohoone, millega suurendasime laopinda 1000 m² (6000 m³) võrra. Uues laos on eraldi kohad toormaterjali, poolfabrikaatide ja valmistoodete jaoks. Torude, lattide ja muude metallprofiilide ladustamiseks on spetsiaalsed konsoolriiulid. Eraldi osana on veel hooldusladu. Pool sellest on soojustatud - eraldi ruumis asetsev farmikeemialadu ja teine pool tagavaraosade, tarvikute ja farmitööriistade jaoks.

Ladu on avatud E-R 8-17 ja seal töötab laojuhataja koos pakkija-komplekteerijaga.

Laol on kasutada 2 elektrilist tõstukit, estakaad ning plats autode manööverdamiseks, mis võimaldavad vastu võtta ja välja saata erinevaid kaubaautosid ja merekonteinereid.

Kauba saatmiseks kasutame erinevate transpordifirmade teenuseid (igale tellimusele tehakse eraldi päring, et leida kliendile soodsaim variant). Alati on kliendil võimalus kaubale ka ise järgi tulla kuid tellimus peab eelnevalt läbi müügimeeskonna olema lattu edastatud. Väljaminevate pakkide suurused varieeruvad väikestest ümbrikutest täisrekkadeni. Kui vajalik kaup on laos olemas ja kliendi poolt kõik tingimused täidetud, oleme valmis kiireks tellimuste täitmiseks.

Ümber laohoone paikneb ka asfaltplats, millele on vajadusel võimalik veel lisaks kaupa ladustada.